
Floraliën 2016
Floraliën Gent
december 2016 – april 2016
De Gentse Floraliën focusten in 2016 voor een deel op de Grote Oorlog. Geheugen Collectief maakte bij dit perk educatieve pakketten: elk pakket omvat 3 lessen die de leerlingen onderdompelen in het belang van de natuur tijdens de Eerste Wereldoorlog.
Waarom is de klaproos het symbool van de Grote Oorlog? Welke vergeten groenten aten de mensen destijds? En hoe bepaalden bossen het verloop van de strijd? Je komt het allemaal te weten in onze lessenreeks.
Gerelateerde projecten


Het museum van de misdaad
Geheugen Collectief en het STAM maakten met de collectie van de gerechtelijke politie van Gent een misdadig spannende tentoonstelling.
Lees meer
Lees meer

Vluchten uit Wervik
Een educatief project en expo over de verwoesting van Geluwe en Wervik en de evacuatie van de inwoners, 100 jaar na de feiten.
Lees meer
Lees meer
Schrijf in op onze nieuwsbrief en word als eerste op de hoogte gehouden van onze lopende en afgewerkte projecten!
website: mandarijn.be
